ЗДО №1 м.Сколе Сколівської міської ради
Стрийський район, Львівської області

Гурток англійської мови «HappyKids».

Навчання проводиться для дітей середніх та старших груп . Заняття з англійської мови проходять в цікавій ігровій формі з використанням сучасних методик з метою оволодіння базовим словниковим запасом та опанування навичками розмовної мови. Під час уроків використовуються цікаві відео з носіями мови, веселі руханки, рими. Діти із захопленням виготовляють цікаві листівки, малюнки, об’ємні роботи до англійських святкувань, співають відомі англійські пісні та грають ігри. Цікавими стали уроки проведені з Афлатуном та інтегрований урок з шахів.

Основні завдання гуртка:

- викликати у дітей інтерес до вивчення англійської мови і підтримувати цей інтерес впродовж усього періоду навчання;

- цілеспрямовано навчати спілкуванню англійською мовою у межах комунікативного мінімуму, що пов′язаний зі світом дитинства;

- сприяти набуттю початкових лінгвістичних знань;

- прищеплювати елементарні навички усного мовлення (аудіювання, говоріння);

- розвивати мовленнєві здібності, мислення, пам′ять, увагу, розкривати особистий потенціал дитини з урахуванням індивідуальних особливостей;

- виховувати повагу, толерантність і ціннісне ставлення до культури, традицій та звичаїв народів, які розмовляють іншою мовою;

- забезпечити ігровий характер навчальної діяльності дітей під час навчання.

Важливо пам’ятати, що головне у навчаннi дошкiльникiв – це розвиток дитини, збереження її психiчного та фiзичного здоров’я, зацiкавленiсть дітей,  їхнє бажання вiдвiдувати заняття.