ЗДО №1 м.Сколе Сколівської міської ради
Стрийський район, Львівської області

методична робота

Методичний кабінет: такий звичний і такий потрібний

Методичний кабінет – живий організм, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування, в якому педагогічний досвід яскраво оформлений. Хочеться вірити, що словосполучення «методичний кабінет» пов’язане із словосполученням «інтелігентний педагог» і передбачає, що в ньому можна «інтелектуально попрацювати». Методична служба надає організовані висококваліфіковані послуги, що задовольняють певні запити педагогів, серед яких: індивідуальне та групове консультування вихователів, стажування молодих спеціалістів, наставництво.

Методична робота сьогодні є: 

  • Організована на якісно новому рівні;
  • Відповідає сучасному соціальному замовленню суспільства та держави;
  • Має випереджувальний, аналітичний і творчий характер;
  • Базується на принципах науковості, послідовності, наступності, конкретності.

Вихователь-методист – «Жнець, швець і на душі гравець…»

Однією з найважливіших управлінських функцій вихователя-методиста є організаторська та просвітницька діяльність. Життєве кредо педагогічного колективу – «Жодного дня – без творчості».  Дороговказом у створенні системи методичної роботи з кадрами стали слова Софії мудрої «Вихователь має бути творцем, а якщо його праця лише ремесло, то немає в світі тяжчого ремесла.»

Результатом плідної роботи є те, що фахівці, які працюють в садочку, демонструють зразки творчого підходу до організації освітньо-виховного процесу, а головне вірять у себе, свій творчий потенціал, люблять дітей і віддають їм частку своєї душі.

«Дитина – це сонечко, навколо якого обертаються і програми, і педагоги, і методист.»

Логін: *

Пароль: *